RG1005V-1471-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-1471-P-T1
JLCPCB Part #
C4038704
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS