RG2012N-1742-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-1742-D-T5
JLCPCB Part #
C2148437
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS