RG2012V-5361-W-T1
MFR.Part #
RG2012V-5361-W-T1
JLCPCB Part #
C4119436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS