RXW101M1HBK-0811S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RXW101M1HBK-0811S
JLCPCB Part #
C5112774
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 3.5mm 485mA@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS