RJA4R7M1HBK-0511S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RJA4R7M1HBK-0511S
JLCPCB Part #
C5112876
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 2mm 33mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS