OCV470M1CTR-0606S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
OCV470M1CTR-0606S
JLCPCB Part #
C3274516
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 47uF 50mΩ 6.3mm 6mm 82.5mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS