SMCJ22CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
SMCJ22CA
JLCPCB Part #
C5310913
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 22V 28V 35.5V 42.3A 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS