SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C3720052
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 22V 24.4V 35.5V 5uA 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)