SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C3720733
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS