STIEC45-24AS
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STIEC45-24AS
JLCPCB Part #
C1975654
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 200nA 24V 28.2V 42V 500A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS