SMC30J20A
MFR.Part #
SMC30J20A
JLCPCB Part #
C1847826
Description
-55℃~+175℃ 200nA 20V 22.2V 39.3V 3kW@10/1000us 800A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS