SMC30J24A
MFR.Part #
SMC30J24A
JLCPCB Part #
C1977890
Description
200nA 24V 26.7V 38.9V 3kW 77A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS