SMCJ12A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMCJ12A-TR
JLCPCB Part #
C1981751
Package
SMC
Description
1.5kW 12V 13.3V 200nA 25.3V 394A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS