SMBJ15CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ15CA-TR
JLCPCB Part #
C133673
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 123A@8/20us 15V 17.6V 200nA 32.5V 4kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS