STW10NK80Z
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STW10NK80Z
JLCPCB Part #
C457482
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160W 2.18nF 38pF 4.5V 72nC@640V 780mΩ@10V 800V 9A TO-247-3 MOSFETs ROHS