SMB6F20AY
MFR.Part #
SMB6F20AY
JLCPCB Part #
C1978209
Description
-55℃~+175℃ 17.7A@8/20us 200nA 20V 25.7V 48.3V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS