SMB6F6.5AY
MFR.Part #
SMB6F6.5AY
JLCPCB Part #
C3712034
Description
11.2V 20uA 56A 6.5V 600W 7.2V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS