SMB6F11A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMB6F11A
JLCPCB Part #
C1978078
Package
SMB-flat
Description
11V 13V 18V 1uA 33.8A 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS