SMB6F15A
MFR.Part #
SMB6F15A
JLCPCB Part #
C3707827
Description
15V 16.7V 200nA 24.4V 25.1A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS