SMA4F130A
MFR.Part #
SMA4F130A
JLCPCB Part #
C1980287
Description
130V 144V 2.5kW@8/20us 200nA 265V 9A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS