SMA4F170A
MFR.Part #
SMA4F170A
JLCPCB Part #
C1980255
Description
-55℃~+175℃ 1.4A@8/20us 170V 200nA 210V 353V 47W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS