SMA4F100A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA4F100A
JLCPCB Part #
C1980257
Package
SMA-flat
Description
100V 11A@8/20us 123V 1uA 2.5kW@8/20us 212V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS