ESDA37LY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA37LY
JLCPCB Part #
C1974124
Package
SOT-23
Description
-40℃~+150℃ 1uA 2 300W@8/20us 36V 37V 43.3V 48pF 6.3A@8/20us TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS