STPS1H100U
MFR.Part #
STPS1H100U
JLCPCB Part #
C165939
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 Independent 100V 1A 4uA@100V 50A 770mV@1A SMB(DO-214AA) Schottky Diodes ROHS