SMB15F31AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMB15F31AY
JLCPCB Part #
C3699117
Package
SMB-flat
Description
1.5kW 153A@8/20us 31V 34.2V 65V TVS SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS