DIP12-1A72-12D
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
DIP12-1A72-12D
JLCPCB Part #
C6183534
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 12V 1A 200V@DC、200V@AC 500us Plugin Reed Relays ROHS