SIL12-1A72-71L
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
SIL12-1A72-71L
JLCPCB Part #
C1524815
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 12V 200V@DC、200V@AC 700us 插件 Reed Relays ROHS