SRYH.0650C.YF470MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF470MT00
JLCPCB Part #
C5123003
Package
SMD,7x6.6mm
Description
2.5A 225mΩ 2A 47uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS