SNR3015TYD100M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR3015TYD100M
JLCPCB Part #
C2827371
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 325mΩ 720mA 770mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS