SRN.1812.LF680KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF680KT00
JLCPCB Part #
C5374542
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.56Ω 440mA 68uH Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS