SRYH.0630C.YF6R8MT00
MFR.Part #
SRYH.0630C.YF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5122988
Package
SMD,7x6.6mm
Description
55mΩ 5A 6.1A 6.8uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS