SDRH.1209.LF680MT00
MFR.Part #
SDRH.1209.LF680MT00
JLCPCB Part #
C2942326
Package
SMD,12x12mm
Description
2.76A 68uH 93mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS