SRTC.322512.YB2R2MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRTC.322512.YB2R2MT00
JLCPCB Part #
C48689545
Package
1210
Description
2.2uH 3A 4.2A 70mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS