SNR.8065.TYD4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8065.TYD4R7MT00
JLCPCB Part #
C2942295
Package
SMD,8x8mm
Description
25mΩ 4.7uH 9A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS