DFE32CAH1R0MR0L
MFR.Part #
DFE32CAH1R0MR0L
JLCPCB Part #
C6183365
Description
1uH 22mΩ 4.1A 5.9A AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS