SNR.8060.TYD821MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8060.TYD821MT00
JLCPCB Part #
C5374177
Package
SMD,8x8mm
Description
3.4Ω 430mA 680mA 820uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS