SRN.1812.LF470KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF470KT00
JLCPCB Part #
C5374540
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.25Ω 47uH 590mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS