SRN.1812.LF8R2MT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF8R2MT00
JLCPCB Part #
C5374531
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.15A 273mΩ 8.2uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS