SRYH.0630C.YF2R2MT00
MFR.Part #
SRYH.0630C.YF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5122985
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10.2A 2.2uH 20mΩ 9.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS