SDRH.1204.LF220MT00
MFR.Part #
SDRH.1204.LF220MT00
JLCPCB Part #
C2942321
Package
SMD,12x12mm
Description
2.9A 22uH 66mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS