SNR.6028.TYD681MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.6028.TYD681MT00
JLCPCB Part #
C5374142
Package
SMD,6x6mm
Description
260mA 280mA 3.9Ω 680uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS