SNR.5030.TYD3R3NT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.5030.TYD3R3NT00
JLCPCB Part #
C3007716
Package
SMD,5x5mm
Description
2.7A 3.3uH 39mΩ 4A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS