SDRH.1207CT.NLF2R2MT00
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5123058
Package
SMD,12x12mm
Description
10A 14mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS