SNR8040TYD101M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR8040TYD101M
JLCPCB Part #
C2827414
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 100uH 1A 377mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS