SNR.5020.TYD1R5NT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.5020.TYD1R5NT00
JLCPCB Part #
C5122827
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 3.2A 34mΩ 4.1A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS