SCD.4532.DYF561KT00
MFR.Part #
SCD.4532.DYF561KT00
JLCPCB Part #
C5374238
Package
SMD,4.5x4mm
Description
160mA 5.9Ω 560uH Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS