SH.0406.101KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SH.0406.101KT00
JLCPCB Part #
C3007764
Package
Plugin
Description
0.5mm 100uH 1Ω 400mA Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS