SRYH.1770.YF101MT00
MFR.Part #
SRYH.1770.YF101MT00
JLCPCB Part #
C5122900
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
100uH 130mΩ 3.7A 5A ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS