SNR.1050.TYD821MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.1050.TYD821MT00
JLCPCB Part #
C5374183
Package
SMD,10x10mm
Description
2.73Ω 550mA 820uH 900mA ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS