SRYH.0530C.YF100MT00
MFR.Part #
SRYH.0530C.YF100MT00
JLCPCB Part #
C5122983
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 125mΩ 3.2A 3.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS